مجله مد و فشن

چند ایده برای ست کردن لباس‌ های پاییزی

چند ایده برای ست کردن لباس‌ های پاییزی

فصل پاییز فصل نمایش لباس‌های رنگارنگ و استایل‌های لایه‌ای است. زمان آن رسیده که کمد لباس‌هایتان را از لباس‌های تابستانی خالی کرده و یک کمد کپسولی برای استایل‌های پاییزی خود بسازید. چه لباس‌هایی برای پاییز به تن کنیم و چه استایل‌هایی بسازیم؟ با چند ایده برای ست کردن لباس‌های پاییزی با زینا استایلیش همراه باشید.

10 ایده برای ست کردن لباس‌های پاییزی

1.      با ترنچ کت استایل کلاسیک برای خودتان بسازید

اگر اهل پیروی از استایل‌های کلاسیک هستید در فصل پاییز یکی از لباس‌هایی که می‌توانید به کمد لباس‌هایتان اضافه کنید یک ترنچ کت یا بارانی است. ترنچ کت را می‌توانید با شلوار جین و یک تیشرت یا شومیز سفید ساده ست کنید و در فصل پاییز یک استایل زیبای فرانسوی و کلاسیک ایجاد کنید. 

ترنچ کت برای استایل پاییزی

2.      یک لباس بافتنی به استایلتان اضافه کنید

لباس بافتنی از جمله محبوب‌ترین لباس‌هایی است که در فصل سرد پوشیده میشود. سوییشرت یا لباس بافتنی را می‌توانید هم در فصل پاییز هم در زمستان به تن کنید. اگر نگران ست کردن آن با سایر لباس‌هایتان هستید و می‌خواهید در دو فصل از آن استفاده کنید بهتر است رنگ خنثی را برای آن در نظر بگیرید. در غیر اینصورت انتخاب رنگ‌های شاد و پاییزی می‌تواند جذابیت بیشتری به استایل شما ببخشد.

لباس بافتنی برای استایل پاییزی

3.      وست بافتنی را با شومیز ست کنید

در استایل‌های لایه‌ای فصل پاییز اغلب از وست بافتنی بعنوان یکی از لایه‌ها استفاده میشود. وست‌های فصل پاییز و زمستان اغلب طرح لوزی که یکی از طرح‌های محبوب چهارخانه است دارند. خوبی وست بافتنی این است که در عین حال که شما را به اندازه کافی گرم نگه می‌دارد می‌توانید آن را به راحتی با انواع شلوار جین، روی شومیز یا پیراهن بپوشید.

ست کردن لباس‌های پاییزی

4.      از طرح راه راه کمک بگیرید

طرح‌های راه راه اغلب در فصل تابستان با شلوار کوتاه به چشم می‌خورند اما اوایل فصل پاییز که هنوز هوا خیلی سرد نیست هنوز می‌توانید از این لباس‌ها استفاده کنید و زیر یک کت یا بارانی بپوشید تا نه خیلی گرمتان شود نه سردتان شود. همچنین طرح‌های راه راه نیز به راحتی با انواع شلوار جین ست می‌شود و می‌تواند جذابیت خاصی به استایل پاییزی شما ببخشد.  

چند ایده برای ست کردن لباس‌های پاییزی

5.      سر تا پا جین بپوشید

این استایل برای افراد خاصی است که جرات پوشیدن استایل‌های خاص‌تر را دارند. فصل پاییز زمانیست که می‌توانید لباس‌های جین خود را به نمایش بگذارید. کت جین، مانتوی جین و شلوار جین از جمله لباس‌هایی هستند که می‌توانید در این استایل جا دهید. استایل سر تا پا جین یک استایل کاملا اسپورت و روزمره است که باید همراه آن کفش اسپورت بپوشید و ترجیحا شال تک رنگ به سر کنید.

چند ایده برای ست کردن لباس‌های پاییزی

6.      دامن بلند را با نیم بوت ست کنید

اغلب دامن بلند را در فصل تابستان به تن می‌کنند. اما این بدین معنا نیست نمی‌توان از دامن در فصل پاییز و یا زمستان استفاده کرد. بنابراین اگر دوست دارید لباس‌های تابستان خود را همچنان به تن کنید می‌توانید دامن بلند را با یک نیم بوت ست کنید. برای گرمتر شدن این استایل هم می‌توانید از جوراب شلواری پشمی کمک بگیرید.

اگر می‌خواهید استایلتان با دامن بیشتر به فصل پاییز بخورد از دامن‌های چهارخانه استفاده کنید چرا که طرح چهارخانه یکی از محبوب‌ترین و مشخصه‌های این فصل محسوب می‌شود.

چند ایده برای ست کردن لباس‌های پاییزی

7.      یک لباس یقه اسکی تهیه کنید

لباس‌های یقه اسکی در فصول سردتر سال بسیار کاربردی هستند. برای ست کردن این مدل لباس در فصل پاییز از استایل چند لایه کمک بگیرید. یک لباس یقه اسکی را می‌توانید با توجه به سرمای هوا زیر وست، کت، مانتو یا بارانی بپوشید. لباس یقه اسکی را می‌توانید زیر اورال‌های جین نیز بپوشید و استایل اسپورت و شیک ایجاد کنید.

چند ایده برای ست کردن لباس‌های پاییزی

8.      کت اورسایز بپوشید

اورسایز پوشیدن یکی از استایل‌های فصل پاییز است. هرچند این مدل لباس پوشیدن نیز قوانین خاص خودش را دارد و باید با توجه به فرم بدنتان این استایل را انتخاب کنید. اما یکی از اولین لباس‌هایی که باید برای این استایل داشته باشید یک کت اورسایز است. کت اورسایز را می‌توانید با شلوار جین اسکینی و یک نیم بوت ست کنید و استایلی زیبا برای پاییز خود ایجاد کنید.

چند ایده برای ست کردن لباس‌های پاییزی

9.      جنس چرم را به استایلتان اضافه کنید

علاوه بر جنس جین که زیاد در فصل پایین به چشم می‌خورد، لباس‌هایی که چرمی هستند همانند کت چرم نیز یکی از لباس‌های محبوب در این فصل نیمه سرد به شمار می‌روند. معمولا کت چرم را به روی یک پیراهن یا لباس خنک‌تر به تن می‌کنند و زمانیکه هوا سردتر شود آن را با بافت یا یقه اسکی ست می‌کنند تا در عین شیک بودن گرمای بیشتری نیز بهمراه داشته باشد.

چند ایده برای ست کردن لباس‌های پاییزی

10.  از رنگ‌های پاییزی استفاده کنید

فصل پاییز پر از رنگ‌های جذاب و تماشایی است. اگر می‌خواهید در این فصل هم همگام با مد پیش بروید و استایل‌های رنگارنگی داشته باشید لازم است رنگ‌های ترند فصل پاییز را بشناسید و با کمی رنگشناسی و آگاهی از نحوه ست کردن رنگ‌های پاییزی می‌توانید به خوبی لباس‌هایتان را در این فصل رنگارنگ با هم ست کنید و استایلی شیک بسازید.

چند ایده برای ست کردن لباس‌های پاییزی

فصل پاییز را با لباس‌های شیک سپری کنید

پاییز فصل زیبایی برای استایل‌های خاص و شیک است. فقط کافیست بدانید استایل شخصی شما چطور است و کدام رنگ‌ها، لباس‌ها و استایل‌ها با شرایط شما سازگاری بیشتری دارد. زینا مگ را در اینستاگرام دنبال کنید تا از جدیدترین استایل‌ها و لباس‌های شیک پاییزی آگاه شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *