مجله مد و فشن

استایل دانشجویی

سبک دانشجویی دخترانه | استایل دانشجویی

باتوجه‌به این نکته که هر سبک پوشش باید با درنظرگرفتن مکان و موقعیت انتخاب شود؛ بهترین سبک و نوع پوشش برای دانشگاه رفتن استایل دانشجویی است. به این دلیل که لباس و سبک پوششی که انتخاب می‌کنید باید علاوه بر رسمی‌تر بودن و متناسب بودن با یک محیط آموزشی، تا حد بسیاری شیک و خاص نیز باشد. باتوجه‌به این نکته انتخاب بهترین استایل دانشجویی و نوع پوشش همیشه یکی از دغدغه‌های اصلی هر دانشجو برای رفتن به دانشگاه بوده است. یکی از مهم‌ترین قسمت‌های انتخاب نوع و مدل لباس دانشجویی، رنگ لباس است. برای داشتن یک تیپ دانشجویی شیک و مناسب باید سعی کنید لباس‌هایی با رنگ‌های ملیح‌تر و خنثی یا حتی پاستیلی را انتخاب کنید و از رنگ‌های جیغ مانند قرمز و نارنجی پرهیز کنید. در ادامه از زینا استایلیش به بررسی انواع استایل‌های دانشجویی می‌پردازیم.

استایل دانشجویی دخترانه

سبک دانشجویی دخترانه | استایل دانشجویی
جدیدترین استایل های دانشجویی دخترانه شیک

ظاهر شما به‌عنوان اولین چیزی که توجه همه را به سمت خود جلب می‌کند، اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل انتخاب بهترین استایل دانشجویی دخترانه می‌تواند در ایجاد نوع ذهنیت اطرافیان درمورد شما تأثیر بسیاری داشته باشد. شما با داشتن یک تیپ دانشجویی شیک و هماهنگ بودن آن با محیط آموزشی دانشگاه نشان‌دهنده اهمیتی است که به خود و تحصیلاتتان می‌دهید و همین نکته ساده باعث افزایش اعتمادبه‌نفس شما می‌شود. در انتخاب نوع و مدل لباس دانشجویی لازم است تا برخی نکات ساده اما اصولی را رعایت کنید و بهترین استايل دانشجویی را بسازید.

مهم‌ترین نکته در یک استایل دانشجویی دخترانه، انتخاب مانتویی است از هر نظر برای دانشگاه و محیط آموزشی مناسب باشد. در انتخاب مانتوی دانشجویی باید توجه داشته باشید که مانتوی شما بیش از حد کوتاه نباشد، رنگ مانتو خیلی جیغ و زننده نباشد و تا جایی که می‌توانید از مانتوهای ساده استفاده کنید. البته باید علاوه بر درنظرگرفتن این نکات ساده مانتویی که انتخاب می‌کنید بسیار شیک باشد تا بهترین استایل دانشجویی را داشته باشید.

استایل دانشجویی پسرانه

سبک دانشجویی پسرانه | استایل دانشجویی
استایل های دانشجویی پسرانه اسپرت جدید

استایل دانشجویی پسرانه مانند دیگر استایل‌ها و سبک‌های پوشش ویژگی‌ها و نکات خاص خودش را دارد که آن را به بهترین استايل دانشجویی منحصربه‌فرد تبدیل می‌کند. برای یک تیپ دانشجویی شیک پسرانه باید در کنار توجه به نکات مهم یک استایل خاص به راحت بودن لباسی که انتخاب می‌کنید و کارآمد بودن آن نیز توجه لازم را داشته باشید. برای یک استایل دانشجویی شیک پسرانه معمولاً لباس‌های اسپرت و کژوال از پرکاربردترین و محبوب‌ترین‌ها محسوب می‌شوند. انتخاب یک پیراهن چهارخانه و تیشرت سفید یا مشکی یکی از بهترین استایل‌های دانشجویی اسپرت است که علاوه بر شیک‌بودن بسیار راحت و خنک محسوب می‌شود. به‌طورکلی انتخاب آیتم‌های یک تیپ اسپرت، استایل پسرانه شیک و خاصی به شما می‌دهد.

انتخاب لباس‌های کژوال اسمارت نوعی استایل نیمه‌رسمی محسوب می‌شود که در کنار راحت بودن، جلوه‌ای شیک و خاص به استایل دانشجویی شما می‌دهد. نکته مهمی که تیپ شما را به بهترین استایل دانشجویی تبدیل می‌کند، انتخاب پالت رنگی هماهنگ و هوشمندانه است. به‌این‌ترتیب انتخاب رنگ مناسب در استایل‌‌های دانشجویی اهمیت بسیار زیادی دارد. در کنار این موارد می‌توانید با انتخاب اکسسوری‌های خاص مانند ساعت یک استایل کژوال اسمارت و شیک داشته باشید.

انواع استایل دانشجویی دخترانه

مانتو دانشجویی بلند دخترانه | استایل دانشجویی
بهترین مدل های مانتو دانشجویی بلند دخترانه

همان‌طور که اشاره کردیم داشتن بهترین استایل دانشجویی دخترانه برای رفتن به دانشگاه اهمیت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل باید حساسیت و وقت بیشتری برای انتخاب آیتم‌های استایل دانشجویی شیک بگذارید. باتوجه‌به این نکته که ممکن است مدت‌زمان بسیاری را در دانشگاه سپری کنید، باید در عین شیک‌بودن به‌راحتی بیشتر سبک و مدل لباسی که انتخاب می‌کنید توجه بیشتری داشته باشید. در میان انواع استایل دانشجویی دخترانه، استایل کژوال و اسپرت محبوبیت بسیار بیشتری در میان دانشجویان دارند. به این دلیل که این سبک پوشش در کنار سادگی و راحتی بیشتر، بسیار شیک است.

محبوبیت این سبک استايل دانشجویی باعث شده است تا برندهای محبوب و مشهوری مانند زارا، جین‌وست، جوتی‌جینز و… به سمت تولید و طراحی مدل لباس دانشجویی کژوال و نیمه‌رسمی بروند. این روزها در دنیای مد و فشن برای داشتن بهترین استایل دانشجویی، مانتوهای جذب و تنگ جایگاهی ندارند و می‌توان گفت جایگاه خود را به مانتوهای آزاد، اسپرت و راحت داده‌اند.

استایل دانشجویی با شلوار بگ

این روزها بهترین استايل دانشجویی را می‌توان با هماهنگ‌کردن و ست‌کردن آیتم‌های مختلف تنها با رعایت برخی نکات ساده داشت. شلوار یکی از آیتم‌هایی است که تقریباً به‌اندازه انتخاب مدل مانتو در یک تیپ دانشجویی شیک اهمیت و تأثیر دارد. استایل دانشجویی با شلوار بگ جین یکی از استایل‌هایی است که این روزها محبوبیت بیشتری در بین دانشجویان دارد و تقریباً می‌توان هر مدل کفش و مانتوی اسپرتی را با آن ست کرد. شلوار جین بگ باتوجه‌به ویژگی‌هایی که دارد، یک شلوار راحت محسوب می‌شود و درعین‌حال تیپ دانشجویی شما را جذاب و شیک نشان می‌دهد.

استایل دانشجویی با شومیز

سبک دانشجویی با شومیز | استایل دانشجویی
شیک ترین استایل های دخترانه دانشجویی با شومیز مانتویی

باتوجه‌به نزدیک‌شدن به روزهای نسبتاً گرم سال، در انتخاب بهترین استایل دانشجویی خنک و راحت می‌توانید از یک استایل دانشجویی با شومیز استفاده کنید و آن را با یک شلوار بگ ست کنید. البته در انتخاب شومیز مناسب دانشگاه باید به این نکته توجه داشته باشید که قد شومیزتان نباید از 80 سانتی‌متر کمتر باشد. یک شومیز اسپرت سفید همیشه بهترین انتخاب برای داشتن تیپ دانشجویی شیک و جذاب محسوب می‌شود. البته می‌توانید از دیگر رنگ‌های خنثی هم استفاده کنید، برای تکمیل این استايل دانشجویی می‌توانید کفش‌های ونس سفید یا مشکی را انتخاب کنید. به‌این‌ترتیب می‌توانید به‌آسانی بهترین استايل دانشجویی را با یک شومیز ساده و شیک داشته باشید.

استایل دانشجویی با وست

استایل دخترانه دانشجویی با وست | استایل دانشجویی
مدل های دانشجویی دخترانه اسپرت با وست

این روزها استايل دانشجویی با وست طرف‌داران بسیاری در دانشگاه پیدا کرده است. وست انواع مختلفی دارد که شما می‌توانید باتوجه‌به سلیقه شخصی و تناسب مدل با دانشگاه بهترین وست را انتخاب کنید. معمولاً بهترین استایل دانشجویی با وست را می‌توان با شومیز سفید و شلوار بگ انتخاب کرد. در هنگام انتخاب وست مناسب برای دانشگاه سعی کنید ترکیب وست و شومیز شما سفید و مشکی باشد، به‌این‌ترتیب یک استایل ساده و شیک خواهید داشت.

استایل دانشجویی با مقنعه

باتوجه‌به محیط آکادمیک و تقریباً رسمی دانشگاه معمولاً مقنعه یکی از اصلی‌ترین اجزای جدانشدنی از استايل دانشجویی است. در این استایل دانشجویی با مقنعه باتوجه‌به اینکه رنگ آن همیشه مشکی انتخاب می‌شود، به‌راحتی با هر استایل و سبک و تیپی ست و هماهنگ می‌شود. به همین دلیل برای داشتن بهترین استايل دانشجویی با مقنعه نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید، مدل موی زیر مقنعه است. تقریباً می‌توان گفت انتخاب مدل جلو مو اهمیت بسیاری زیبایی استایل شما دارد. به همین دلیل باتوجه‌به مدل موهایتان سعی کنید بهترین مدل جلو مو را انتخاب کنید تا زیباتر به نظر برسید.

استایل دانشجویی با چادر

سبک دانشجویی با چادر | استایل دانشجویی
استایل های دخترانه دانشجویی شیک با چادر

داشتن یک استایل و تیپ دانشجویی شیک هیچ منافاتی با چادری بودن ندارد و با رعایت برخی نکات ساده می‌توان بهترین استایل دانشجویی با چادر را داشت. در این سبک استایل انتخاب نوع و مدل چادر اهمیت بسیار زیادی دارد که حتماً باید به آن توجه کنید تا خوش‌استایل‌تر دیده‌ شوید. در انتخاب چادر باید مانند مدل لباس به نوع و فرم اندامتان توجه کنید و از مدل‌های ساده و یا آستین‌دار متناسب با اندامتان استفاده کنید. اگر شما فردی قدبلند و با اندامی ظریف و لاغر هستید، مدل چادرهای عبایی، عربی و لبنانی انتخاب خوبی برای شما محسوب می‌شوند.

این روزها مدل چادر عبایی محبوبیت بسیاری پیدا کرده است و بهترین انتخاب برای یک استایل دانشجویی محسوب می‌شود. برای داشتن یک استایل دانشجویی با چادر علاوه بر انتخاب مدل چادر باید به هم‌خوانی و هماهنگ بودن رنگ‌ها در استایلتان هم توجه داشته باشید تا یک تیپ دانشجویی شیک داشته باشید.

انواع استایل دانشجویی در فصل های مختلف

تیپ دانشجویی مناسب فصل ها | استایل دانشجویی
بهترین تیپ های دانشجویی دخترانه در فصل های مختلف سال

نوع پوشش و استایل دانشجویی شما و لباس‌هایی که انتخاب می‌کنید، باتوجه‌به فصل‌های مختلف می‌تواند متفاوت باشد و استایل‌های دانشجویی متنوعی ایجاد کند. برای اینکه بهترین استايل دانشجویی را داشته باشید حتماً سعی کنید متناسب با فصل آیتم‌ها و تیپتان را انتخاب کنید. پالت رنگی که برای استايل دانشجویی انتخاب می‌کنید تأثیر بسیار زیادی در شیک‌بودن شما دارد. در هنگام انتخاب انواع استايل دانشجویی در فصل های مختلف می‌توانید از رنگ‌های متناسب با آن فصل‌ برای آیتم‌های مختلف استفاده کنید.

استایل دانشجویی بهاره

در فصل بهار باتوجه‌به این نکته که پیش‌بینی هوا تقریباً غیرممکن است، یکی از اصلی‌ترین آیتم‌های استایل دانشجویی بهاره استفاده از یک سویشرت بهاره و… است. برای داشتن بهترین استايل دانشجویی بهاره حتی می‌توانید از کت‌های جین و یا کبریتی نیز استفاده کنید. در یک تیپ دانشجویی شیک بهاره باتوجه‌به فصل و هوا بهتر است از شلوارهای جین تقریباً ضخیم و کتان استفاده کنید. کفش‌های اسپرت و حتی بوت‌های زمستانی هم می‌توانند در یک استایل بهاره همواره استفاده شوند.

استایل دانشجویی تابستانی

تیپ دانشجویی تابستانی | استایل دانشجویی
تیپ های دانشجویی دخترانه تابستانی جدید

در فصل تابستان حضور زیادی در دانشگاه ندارید؛ اما اگر ترم تابستانه برداشته باشید استایل دانشجویی تابستانه هم می‌تواند اهمیت بسیاری برای شما داشته باشد. البته باتوجه‌به گرم‌شدن هوا در زمان امتحانات توجه و استفاده از آیتم‌های مناسب تابستانه هم اهمیت دارد. باتوجه‌به گرمای هوا در این فصل، سعی کنید در استايل دانشجویی از رنگ‌های روشن‌تر استفاده کنید و تا جایی که می‌توانید از رنگ‌های تیره و مشکی استفاده نکنید. برای داشتن بهترین استايل دانشجویی تابستانه توجه به جنس لباس اهمیت ویژه‌ای دارد. سعی کنید معمولاً از لباس‌هایی استفاده کنید که الیاف طبیعی و یا نخی هستند؛ زیرا عبور هوا از بافت این جنس لباس‌ها راحت‌تر است.

استایل دانشجویی زمستانی

در استایل دانشجویی زمستانی بیشتر باید به مدل پالتو و کاپشن و… و هماهنگ‌کردن این آیتم‌های زمستانی با بوت مناسب توجه کنید. پافر یکی از آیتم‌های محبوب زمستانه برای ساخت بهترین استایل دانشجویی محسوب می‌شود که اگر آن را با دیگر آیتم‌های یک استایل اسپرت ست کنید، جذابیت‌ بیشتری به استایل شما می‌دهد. بوت‌ها و نیم‌بوت‌ها تقریباً از اصلی‌ترین و مهم‌ترین اجزای یک استایل زمستانه محسوب می‌شوند. در انتخاب شلوار مناسب سعی کنید به نوع و مدل بوت یا نیم‌بوت که قرار است انتخاب کنید توجه بیشتری داشته باشید تا استایلی هماهنگ بسازید.

استایل دانشجویی پاییزه

تیپ دانشجویی پاییزه | استایل دانشجویی
انواع تیپ های دخترانه دانشجویی پاییزه

فصل پاییز را می‌توان یکی از جذاب‌ترین فصل‌ها دانست که خاص‌ترین و شیک‌ترین استایل‌های دانشجویی را می‌توان در این فصل دید. رنگ لباس‌ها و آیتم‌ها در استايل دانشجویی شیک پاییزه اهمیت بسیاری دارد. سعی کنید در هنگام انتخاب آیتم‌ها از ترکیب رنگ‌های قهوه‌ای، آجری، بژ، کرم، سبز و… استفاده کنید. این ترکیب رنگ‌ها استایل شما را شیک‌تر و جذاب‌تری نشان می‌دهند. برای فصل‌های سرد همیشه سعی کنید از استایل‌ها و تیپ‌های لایه‌لایه استفاده کنید تا درصورتی‌که کلاس گرم‌تر بود به‌آسانی بتوانید لایه‌های رویی را کم کنید.

جمع‌بندی

دانشگاه باتوجه‌به محیط آکادمیک و نیمه‌رسمی که دارد، استایل و سبک پوشش مخصوص به خودش را دارد. به همین دلیل داشتن یک استایل و تیپ دانشجویی شیک برای هر دانشجویی بسیار مهم است. بهترین استایل دانشجویی را می‌توان با استفاده از آیتم‌های استایل کژوال و اسپرت انتخاب کرد. مدل لباس دانشجویی کژوال دخترانه و پسرانه که انتخاب می‌کنید تأثیر بسیاری در خوش‌تیپی و ظاهر شما دارد. برای داشتن یک استایل دانشجویی پسرانه و یا یک استایل دانشجویی دخترانه خاص و شیک می‌توانید آیتم‌های ساخت استایلتان را از فروشگاه زینا استایلیش تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *