مجله مد و فشن

بهترین رنگ های مناسب فصل تابستان

رنگ تایشتان 2021

هر فصل رنگ‌های خاص خودش را می‌طلبد، بخصوص تابستان که فصل رنگ‌های روشن و جذاب است تا بتوانید به کمک آن‌ها گرمای این فصل را با راحتی بیشتری سپری کنید. هر سال نیز رنگ‌های خاصی بعنوان رنگ‌های مد روز یا ترندهای آن  فصل انتخاب می‌شوند. با زینا همراه باشید تا 7 رنگ تابستانی ترند را بشناسید و از آن‌ها در استایل‌های خود استفاده کنید.

7 رنگ تابستانی ترند

1.      رنگ زرد

یکی از رنگ‌های ترند تابستان که محبوبیت بالایی دارد رنگ زرد است. رنگی که روشنایی و گرمای این فصل را نشان می‌دهد در عین حال رنگی ملایم و جذاب است. این رنگ تابستانی جذاب را می‌توانید برای کفش، شومیز، کیف، مانتو و یا شال انتخاب کنید. اما بهتر است در ترکیب کردن آن با سایر رنگ‌ها دقت کنید تا از درخشش این رنگ کاسته نشود.

برخی رنگ‌هایی که می‌توانید به زیبایی با رنگ زرد ترکیب کنید:

رنگ زرد را می‌توانید به زیبایی با یک شلوار جین آبی، سفید یا مشکی بپوشید. اگر احساس می‌کنید رنگ زرد خیلی رنگ چشمگیری است و دوست دارید کمی از چشمگیر بودن آن کم کنید، لباس‌هایی استفاده کنید که از ترکیب رنگ زرد با رنگ‌های خنثی نظیر خاکستری تشکیل شده است.

رنگ زرد یکی از رنگ‌های ترند تابستان 2021 است.
درخشش خود را با رنگ زرد بیشتر به نمایش بگذارید.

 اما اگر از جمله افرادی هستید که دوست دارید لباس‌های رنگی بپوشید:

  • زرد پاستلی و روشن را با رنگ‌های آبی ترکیب کنید.
  • زرد پررنگ را با سبز بپوشید.
  • زرد روشن را با طیف رنگی قهوه‌ای سوخته و تیره ست کنید.
  • صورتی روشن را در کنار رنگ زرد ترکیب کنید.

2.      آبی آسمانی

آبی آسمانی، رنگی سرد که نمایانگر یک روز بدون ابر و صاف تابستانی است. به طور کلی رنگ‌های طیف آبی با حس و حالی که ایجاد می‌کنند تحمل فصل گرم تابستان را برایتان ساده‌تر خواهد کرد. همچنین رنگ آبی روشن و آسمانی هم رنگیست که می‌توانید در میهمانی‌ها و در کنار رنگ‌های متنوع بپوشید هم کمی رسمیت به استایل خود ببخشید.

در کنار رنگ‌های سفید و مشکی که در کنار هر رنگی جذاب هستند، برای ست کردن لباس یا کیف و کفش آبی آسمانی می‌توانید از رنگ‌های خاکستری، کرم، هلویی و صورتی پاستلی و روشن کمک بگیرید.

رنگ آبی رنگ تابستانی ترند 2021
رنگ آبی آسمانی یک رنگ خنک و آرامشبخش است.

3.      نارنجی کدویی

بدون شک این رنگ خاص که با نام نارنجی کدویی یا Pumpkin Orange معرفی شده است یکی از رنگ‌های سورپرایز کننده فصل تابستان است. رنگی که می‌توان آن را ترکیبی از رنگ‌های قهوه‌ای، قرمز و زرد دانست. برخی این رنگ را بیشتر سبک پاییزی می‌دانند اما وقتی طیف روشن‌تر آن را انتخاب کنید می‌توانید تابستانی متفاوت و استایلی خاص را تجربه کنید. رنگ نارنجی کدویی یک رنگ تابستانی پر انرژی است که شادابی ویژه‌ای به شما می‌بخشد.

رنگ نارنجی کدویی را می‌توانید در کنار رنگ خاکستری، کرم، آبی روشن ست کنید.

رنگ تابستان 2021 رنگ نارنجی کدویی
نارنجی کدویی یک رنگ نسبتا جدید و نو است که در سال 2021 دوباره خودش را بر سر زبان‌ها انداخته است.

4.      سبز نعنایی

بعد از اینکه فصل بهار با رنگ‌های نئونی و پر زرق و برقش به پایان رسید نوبت به رنگ‌های ملایم‌تر و تابستانی میرسه. یکی از جذاب‌ترین رنگ‌های تابستان رنگ سبز نعنایی است. رنگی که مابین رنگ سبز و آبی قرار گرفته و ملایمت خاص و آرامش بخشی دارد. سفید را می‌توان بهترین انتخاب برای ست کردن با این رنگ پاستلی زیبا دانست چرا که آرامش و خنکی خاصی به آن می‌بخشد. اما اگر می‌خواهید کمی شجاعت به خرج بدهید و رنگ چشمگیرتری به کار بگیرید رنگ آبی تیره می‌تواند استایلی خاص و چشم نواز برایتان ایجاد کند.

اگر رنگ سبز نعنایی کمی خاکستری در خود داشته باشد می‌توانید آن را با صورتی چرک و پاستلی نیز ست کنید.

رنگ سبز نعنایی رنگی پاستلی و روشن مخصوص فصل تابستان است.

5.      کِرِم کره‌ای

رنگ‌های کرم و خاکی رنگ‌های خنثی و در عین حال جذابی هستند که وقتی به تنهایی هم مورد استفاده قرار بگیرند زیبایی خاصی به لباس‌هایتان می‌بخشند. رنگ کرم می‌تواند در کنار رنگ مشکی درخشش خاصی به استایل شما ببخشد. همچین به دلیل ماهیت خنثایی که دارد به راحتی می‌توان آن را با انواع رنگ‌های گرم این فصل ست کرد.

رنگ تابستان ترند 2021
رنگ کرم رنگی گرم و ملایم است که فصل تابستان را برایتان خنک‌تر می‌کند.

6.      قرمز

قرمز از جمله رنگ‌هایی است که در هر فصل و هر شرایطی می‌توانید به آن مراجعه کنید. رنگی که گرمای تابستان را با جذابیتی خاص و چشمگیر به نمایش می‌گذارد. قرمز یک رنگ انرژی بخش، شاداب و شیک است که برای میهمانی، قرارهای دوستانه و ست‌های روزمره مناسب است. رنگ قرمز را می‌توانید در کنار رنگ‌های سفید و خاکستری برای فصل تابستان ست کنید.

رنگ قرمز رنگ گرم تابستانی
رنگ قرمز رنگ گرم و جذاب تابستانی

7.      صورتی

صورتی تیره‌تر برای فصل بهار و صورتی روشن‌تر با طیفی از رنگ خاکستری برای فصل تابستان مناسب است. حتما در ویترین فروشگاه‌ها مانتوها و تاپ‌های زیبای تابستانی را در رنگ صورتی پاستلی دیده‌اید. فصل تابستان را می‌توانید با این رنگ ملایم به فصلی جذاب و خنک تبدیل کنید.

صورتی رنگی دخترانه و بسیار جذاب است که در هر فصلی کاربرد دارد.

با رنگ‌های ترند تابستانی استایل‌های جذاب بسازید

رنگ‌های تابستانی رنگ‌هایی هستند که اغلب روشن، پاستلی و خنثی هستند. زینا به شما کمک می‌کند برای روزمره، مراسم خاص، قرارهای رسمی و غیررسمی در فصل تابستان استایل‌هایی مناسب داشته باشید. با شناخت رنگ‌ها و مدهای روز می‌توانید در هر جمعی بدرخشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *